Başkanın Mesajı

Sevgili Bozkurtlular,

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde göstermiş olduğunuz teveccühle Bozkurt Belediye Başkanlığı görevine seçildim. Bu gururu bana yaşatan tüm hemşehrilerime ve başkanlığa kadar uzanan yolda beni destekleyen gönüldaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.

Görev süremiz boyunca Bozkurt’ta yaşayan, çalışan, sosyalleşen her bireyin mutluluğu, refahı, sağlığı ve huzuru için var gücümüzle çalışacak ve Bozkurtumuzu Kastamonu’nun gözde ilçelerinden biri yapacağız.
Demokrasi, adalet, eşitlik, özgürlük, dayanışma gibi temel insani değerlere sahip çıkmayı görev bilerek çıktığımız bu yolda en büyük hedefimiz hemşehrilerimiz arasında sosyal kültürel ilişkilerin geliştirilmesini, tüm zenginliklerimizin hakça paylaşılarak gelecek nesillere aktarılmasını ve ilçemizin sahip olduğu büyük potansiyelin ortaya çıkartılmasını sağlamak olacaktır.
İşçimizin, köylümüzün, kadınımızın, gencimizin, yaşlımızın, engellimizin, ayrım gözetmeksizin her vatandaşımızın ve en önemlisi geleceğimizin teminatı çocuklarımızın insanca yaşam mücadelesinde her zaman yanında olacağız. İlçemizin ve vatandaşlarımızın acil ve zorunlu ihtiyaçları doğrultusunda halkımızın bize emanet ettiği kaynak ve imkanlara sahip çıkarak en etkili ve verimli şekilde kullanacağız.

Önümüzdeki dönem boyunca sosyal belediyecilik kapsamında hayata geçireceğimiz etkinlik, hizmet ve projeler için ihtiyacımız olan en büyük güç "Birlikte Yönetim" ilkemiz gereği siz değerli hemşehrilerimizin katılımı ve katkıları olacaktır.
Hepimizin hakkı olan, daha güzel ve mutlu yarınlarda buluşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.
 
Muammer YANIK
Bozkurt Belediye Başkanı

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.